шапка сайта

Розведення овець і кіз

Розведення овець і кіз

Для пересічного українця, тим паче мешканця міста, розведення овець або кіз може здатися справою чудернацькою і абсолютно для нашої країни нетрадиційною. Проте попит на літературу з вівчарства та козівництва переконує нас в тому, що ці галузі тваринництва перебувають на піднесенні й деякою мірою тіснять традиційні свинарство, скотарство та птахівництво. Що ж ми можемо запропонувати нашим читачам?
Для новачків, які роблять перші кроки у невідомій для себе галузі, порадимо підручники "Вівчарство", "Козоводство". Довідники з годівлі включають поради щодо складання раціонів для різних видів тварин, але є й спеціалізована книга "Кормление овец и коз".
Цілий ряд посібників висвітлюють проблеми генетики, селекції, репродукції овець і кіз. Користуючись нагодою презентуємо нову книгу "Оптимізація генетики, відтворення і харчування молочних порід овець і кіз", друк якої заплановано на червень цього року у нашому видавництві. Наразі спеціалістами Українського НДІ вівчарства ведеться переклад матеріалу з англійської мови (оригінал вийшов у Австралії у 2014 році). Запрошуємо усіх бажаючих робити попередні замовлення, можливе також розміщення рекламної інформації на сторінках видання.