шапка сайта

Профкнига на Форумі Видавців

Форум Видавців у Львові традиційно тривав 5 днів. ПрофКнига брала участь вперше, і для нас це виявився справжній марафон.
Натхнені масштабом заходу ми вибрали з нашого каталогу близько трьох сотень найменувань з Харчової промисловості, Сільського господарства, Будівництва і Автотранспорту. Запакували все це добро і вирушили підкорювати Львів.
Забігаючи наперед, скажу, що Місто Лева нам не підкорилося – книг продали дуже мало. Але ми не засмутилися, а взяли до уваги всі свої недоліки і в наступному році повторимо спробу.
Позитивні моменти, зрозуміло, теж є. Роздали безліч візитівок, завели корисні знайомства, встигли відчути всю доброзичливість і відкритість місцевих жителів.
Робота над помилками.
Ніхто не знав про те, що ми такі чудові і унікальні приїдемо на Форум. Тому реєструватися на участь потрібно якомога раніше. По-перше, це дає можливість розмістити свою продукцію безпосередньо на сайті Форуму. По-друге, так вийде набагато дешевше з оренди та інших організаційних зборів.
Ще ми не врахували, що львів'яни – досвідчені читачі. Вони люблять якісні, красиві, зрозумілі і свіжі книги українською мовою. Видання п'ятирічної давнини особливо нікого не цікавлять. Тому краще брати не 300 позицій по одному найменуванню всякої-всячини, а 10 кращих книг по 30 штук.
І ось вона, наша безпрограшна добірка:
1. Практичне садівництво
2. Суниця цілий рік – сорти і способи вирощування
3. Удобрення сільськогосподарських культур
4. Атлас сорных, лекарственных и медоносных растений
5. Атлас болезней свиней
6. Барна справа
7. Хлеб. Технология и рецептуры
8. Свой макаронный цех
9. Агроекологічні системи інтегрованого захисту плодових і ягідних культур від шкідників і хвороб
10. Нутриціологія