шапка сайта

Новинки та досягнення AGROEXPO-2017

AGROEXPO в цьому році пройшла з небувалим розмахом на рекордній для країни площі близько 120 тис. м2.
Кожен день виставки супроводжувався великою діловою програмою. Проводилися форуми, конференції, семінари та дискусії.
Традиційною родзинкою виставки була можливість побачити новинки сільгосптехніки в роботі в полі та на спецполігоні. В цьому році було показано близько 50 агрегатів відомих брендів.
Крім того на AGROEXPO-2017 вигідною пропозицією могли скористатися покупці сільгосптехніки. Адже за умови придбання обладнання прямо на виставці покупець отримував знижку в 10%, а при підписанні договору на покупку пропонувався дисконт 5%.
Найбільш видовищним заходом виставки стало стронг-мен шоу. Найсильніші атлети України під керівництвом Василя Вірастюка зуміли перетягнути трактор з навісним обладнанням вагою більше 27 тонн. Досягнення потрапило в «Книгу рекордів України».
В цьому році кожен бажаючий міг взяти участь в тест-драйві позашляховиків і кросоверів, а традиційна виставка автомобілів перемістилася в критий павільйон, стала масштабнішою і збільшилася до 5500 м2.
Також інтерес у публіки викликав безкоштовний майстер-клас з польотів на дронах. Кожен бажаючий міг випробувати себе в ролі оператора безпілотника.
В рамках експозиції «Тваринництво та птахівництво» був проведений конкурс на кращий фермерський сир, де переможця визначали відвідувачі виставки. Так будь-який бажаючий міг поласувати сиром і віддати свій голос за найбільш вподобаний.
У Всеукраїнському освітньому ярмарку взяли участь 39 навчальних закладів з усієї країни.
Всього в V Міжнародній агропромисловій виставці з польової демонстрацією техніки AGROEXPO-2017 взяли участь 585 профільних компаній і 530 учасників «Покровського ярмарку». За чотири дні виставку відвідало понад 27 тис. осіб, що на 6 тисяч більше, ніж в минулому році.