шапка сайта

Харчова хімія

Харчова хімія

Розвиток сучасних харчових технологій нерозривно пов'язаний з досягненнями хімії та біотехнології, тож розуміння харчової хімії виходить на перший план для технолога будь-якого харчового виробництва.
Класичним підручником з харчової хімії прийнято вважати "Пищевую химию" за редакцією А.П. Нечаєва. На цьому підручнику зросло ціле покоління спеціалістів й до сьогодні книга залишається настільною для хіміків-технологів. Наразі вийшло вже 6-те видання цього наукового бестселлеру.
Довгий час в Україні не було жодного підручника з харчової хімії, однак за останні кілька років з'явилося одразу 3 видання. В 2012 році свої праці представили Київський та Харківський харчові університети, а в 2015 "Харчову хімію" видали також у Львові.
Не можна обійти увагою й фундаментальну (більш як 1000сторінок!) роботу американських вчених "Хімія харчових продуктів", перекладену російською мовою в тому ж 2012 році. Авторитетний довідник перевидається в США кожні 10 років з урахуванням останніх досягнень хімії й харчової науки й безумовно заслуговує своє місце на полиці технолога-професіонала.
Так що читайте, вивчайте й "хімічьте" на здоров'я!