шапка сайта

FreshBusinessExpo 2018

FreshBusinessExpo 2018

Через три місяці почнеться міжнародна спеціалізована виставка Fresh Business Expo. Цього року захід відбудеться в новому для України форматі В2В. Фахівці галузі поділяться своїми знаннями та вміннями з вирощування, переробки та зберігання овочів, ягід і фруктів. Розкажуть про повний цикл виробництва свіжої продукції та новинки в маркетингових технологіях.

Щорічно Fresh Business Expo привертає все більше імпортерів, трейдерів, переробників, постачальників обладнання, виробників і експортерів. У минулому році у виставці взяли участь 115 компаній з 10 країн. Цього року очікується, що ця цифра збільшиться.
В українських аграрних виробників набувають популярності технології закритого ґрунту. Тому в 2018 році на Fresh Business Expo буде представлена галузь тепличних технологій. Згодом ця галузь обіцяє стати прибутковою для бізнесу, так як в Україні є сприятливі умови для її розвитку.

Fresh Business Expo 2018 запрошує до участі тепличні підприємства. Компанія ПрофКнига в свою чергу представить величезний вибір літератури, в тому числі і по закритому ґрунті.

Дати проведеня виставки: 4-6 грудня 2018
Місце проведення: Україна, Київ, Міжнародний виставковий центр (МВЦ)
Детальніша інформація на: www.freshbusiness-expo.com