шапка сайта

Новини

Fresh Business Expo 2018

Вже за тиждень Fresh Business Expo 2018 року вітатиме своїх учасників та відвідувачів в МВЦ!!!
4 грудня Fresh Business Expo всьоме розпочне роботу. Організатори плідно працюють над вдосконаленням виставки, додаючи нові сектори, збираючи професійну аудиторію та створюючи актуальні семінарські програми.
Цього року в рамках виставки Fresh Business Expo будуть проведені безкоштовні семінари, присвячені тепличним технологіям. Програма орієнтована на малі та середні господарства. Спікери з багаторічним досвідом розкажуть про:
- будівництво теплиць,
- виробництво посадкового матеріалу,

Fresh Business Expo

Через місяць Fresh Business Expo розпочне вдосконалену версію себе 2018 року!!!
Цього року організатори додають тепличний сектор. Тепличні технології в Україні набувають значної актуальності. З часом ця галузь стане ще більш прибутковою, оскільки є попит на продукцію та сприятливі умови для розвитку. Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева зазначає, що розвиток тепличного виробництва в Україні може стати одним із цікавих нішевих напрямків бізнесу для українського аграрного виробника.

FreshBusinessExpo 2018

Через три місяці почнеться міжнародна спеціалізована виставка Fresh Business Expo. Цього року захід відбудеться в новому для України форматі В2В. Фахівці галузі поділяться своїми знаннями та вміннями з вирощування, переробки та зберігання овочів, ягід і фруктів. Розкажуть про повний цикл виробництва свіжої продукції та новинки в маркетингових технологіях.

Перелік пестицидів 2018

Вийшов новий Перелік пестицидів на 2018 рік. Підготовлено редакцією журналу «Пропозиція» разом зі спеціалістами Департаменту екологічної безпеки Міністерства екології та природних ресурсів України. Перелік регламентує застосування всіх засобів захисту рослин на території України. У повнокольоровому виданні у зручній до використання формі вміщено ексклюзивну інформацію про всі пестициди та агрохімікати, занесені до Державного реєстру станом на 01.05.2018 р.
Кількість препаратів - 2769

Приємна новина для аграріїв

Представляємо вам тлумачний словник термінів із землеробства.
У книзі в алфавітному порядку наведено тлумачення понад 1400 спеціальних термінів, що вживаються у навчальній, науковій та виробничій літературі з питань землеробства. Тлумачний словник містить також переліки умовних позначень, одиниць вимірювання, скорочень та українсько-російсько-англійський словник термінів.
Розраховано на студентів, аспірантів і викладачів агробіологічних спеціальностей вищих навчальних закладів освіти, наукових працівників, керівників та спеціалістів агропромислового комплексу України.