шапка сайта

Новини

FreshBusinessExpo 2018

Через три місяці почнеться міжнародна спеціалізована виставка Fresh Business Expo. Цього року захід відбудеться в новому для України форматі В2В. Фахівці галузі поділяться своїми знаннями та вміннями з вирощування, переробки та зберігання овочів, ягід і фруктів. Розкажуть про повний цикл виробництва свіжої продукції та новинки в маркетингових технологіях.

Перелік пестицидів 2018

Вийшов новий Перелік пестицидів на 2018 рік. Підготовлено редакцією журналу «Пропозиція» разом зі спеціалістами Департаменту екологічної безпеки Міністерства екології та природних ресурсів України. Перелік регламентує застосування всіх засобів захисту рослин на території України. У повнокольоровому виданні у зручній до використання формі вміщено ексклюзивну інформацію про всі пестициди та агрохімікати, занесені до Державного реєстру станом на 01.05.2018 р.
Кількість препаратів - 2769

Приємна новина для аграріїв

Представляємо вам тлумачний словник термінів із землеробства.
У книзі в алфавітному порядку наведено тлумачення понад 1400 спеціальних термінів, що вживаються у навчальній, науковій та виробничій літературі з питань землеробства. Тлумачний словник містить також переліки умовних позначень, одиниць вимірювання, скорочень та українсько-російсько-англійський словник термінів.
Розраховано на студентів, аспірантів і викладачів агробіологічних спеціальностей вищих навчальних закладів освіти, наукових працівників, керівників та спеціалістів агропромислового комплексу України.

Медична література

Новий великий розділ каталогу "ПрофКнига" - Медична література. Представлено книги з онкології, ендокринології, анатомії та інших дисциплін. Ексклюзивно пропонуємо літературу Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України, видавництв "Медицина", "Нова Книга", "Геотар", "Практична медицина" та інших. Розділ щоденно поповнюється новими категоріями та десятками книжок, у планах - найбільший асортимент професійної медичної літератури в Україні.

Новинки та досягнення AGROEXPO-2017

AGROEXPO в цьому році пройшла з небувалим розмахом на рекордній для країни площі близько 120 тис. м2.
Кожен день виставки супроводжувався великою діловою програмою. Проводилися форуми, конференції, семінари та дискусії.
Традиційною родзинкою виставки була можливість побачити новинки сільгосптехніки в роботі в полі та на спецполігоні. В цьому році було показано близько 50 агрегатів відомих брендів.