шапка сайта

Інженерна геодезія

Інженерна геодезія. Геодезичні роботи для проектування і будівництва водогосподарських та гідротехнічних споруд. Волосецький Б. І.

У курсі “Інженерна геодезія” окремо виділений розділ “Геодезичні роботи для проектування і будівництва водогосподарських та гідротехнічних споруд”, в якому розглядаються види і методика інженерних вишукувань, зокрема гідротехнічних, способи геодезичного забезпечення будівельно-монтажних робіт на цих об’єктах. Вивчаються основні методи і засоби комплексу інженерних вишукувань, що охоплюють інженерно-геодезичні, гідрологічні та гідрогеологічні роботи, результати яких є основою для проектування цих інженерних об’єктів. Викладено теоретичні і практичні аспекти геодезичного забезпечення розпланувальних та будівельно-монтажних робіт для спорудження енергетичних та водогосподарських комплексів. Крім традиційних методів і засобів геодезичних робіт, висвітлюється використання нових технологій і засобів вимірювання та опрацювання результатів.
Для студентів і спеціалістів геодезичних та споріднених спеціальностей, а також студентів напряму “Гідротехніка” спеціальності “Водогосподарське і природоохоронне будівництво”.

Видавництво Львівська політехніка
Рік видання 2015
Сторінок 208
Ціна 100грн.