шапка сайта

Виставка "Fresh Business Expo Ukraine", 1-3 грудня 2015року

Fresh Business Expo Ukraine
Міжнародна спеціалізована виставка
плодоовочевої індустрії
в Україні та СНД

Організатори:
Nova Exhibitions B.V. (Нідерланди)
«АПК-Інформ: Овочі та Фрукти» (Україна)
ТОВ «Компанія «Місто Мрії» (Україна)

1-3 Грудня2015
Київ, Україна

"АПК-Інформ" організовує щорічну конференцію,
"Овочі та фрукти України", у рамках FreshBusinessExpo 2015
в тому числі успішний Торгівельний форум!

Організатори FreshBusinessExpoUkraine раді повідомити, що наш співорганізатор і головний конференц-партнер, «АПК-Інформ», буде організовувати свою щорічну конференцію "Овочі та фрукти України" у рамкахFreshBusinessExpoUkraine.
FreshBusinessExpoє провідною торгівельною подією для всіх постачальників у рамках усієї плодоовочевої промисловості, орієнтованої на її цільову аудиторію в Україні та інших країнах СНД. Виставка відбудеться 1-3 грудня 2015 і буде проходити в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) в Києві.

Спеціалізована конференція, яка організована під керівництвом FreshBusinessExpo, є ідеальним місцем зустрічі для провідних виробників, трейдерів, мереж супермаркетів, імпортерів, експортерів, а також постачальників продукції та обладнання.
Перші два дні конференції акцентують увагу на всіх аспектах плодоовочевої промисловості, таких як ринкова інформація, тенденції, прогнози та технічна інформація про виробництво фруктів та овочів.

Третій день конференції присвячений успішному Торговому форуму, в якому беруть участь мережі супермаркетів, імпортерів та експортерів.

Більше 30 супермаркетів і ключових імпортерів будуть брати участь у цьому Торговому форумі, який є частиною конференції.

Супермаркети та імпортери, що брали участь у минулому Торгівельному форумі: АТБ-Маркет, супермаркет «Ашан», торговий дім «Аванта» (мережі магазинів «Колібріс», «Наш», «555»), ТОВ «Азово-Карібе», торгова мережа «Барвінок», мережа супермаркетів «Billa»-Україна, ЕКО (мережа супермаркетів «Еко-Маркет»), компанія роздрібної торгівлі «Євротек» (мережі супермаркетів «Арсен», «Квартал», «Фреш»), продукти харчування: мережі супермаркетів «Welmart», «Велика Кишеня», група компаній FozzyGroup (мережі супермаркетів «Сільпо», «Фора», «Fozzy», «Bumi»), мережа супермаркетів «Фуршет», торговий дім «Калинівка», мережа гіпермаркетів «Караван», супермаркет «Континент», «МЕТРО Cash&Carry», мережа супермаркетів«Наш Край», «NOVUSУкраїна» (мережа супермаркетів «Novus»), ПАККО-Холдинг (мережа супермаркетів«Вопак»), Spar-Logistic (мережа супермаркетів «SPAR»), ЗАТ «Тандер» (мережа «Магніт»), мережа супермаркетів «Таврія-В», «Тропік», Українська фруктова компанія, Українська фруктово-овочева компанія, Український ритейл (мережа супермаркетів «Бруснічка»), Українсько-Російська овочева компанія, мережа супермаркетів «VARUS» і X5 RetailGroup (мережа супермаркетів «Перекресток»)..

Для отримання більш детальної інформації по FreshBusinessExpoUkraine2015, будь ласка, звертайтесь:

ТОВ «Компанія «Місто Мрії»
Тел.: +38 044 577 04 25/26
E-mail: freshproduce@cityofdreams.com.ua
URL: www.freshbusiness-expo.com