шапка сайта

Нові надходження до каталогу

Нові надходження до каталогу

Продовжуємо знайомити Вас з новими надходженнями до нашого каталогу.
Насамперед досягнуто домовленості з міжнародним видавничим консорціумом «Springer Publishing» й відтепер усі книги можна замовити в Україні за видавничими цінами. Ціни ці, щоправда, дуже європейські, але що поробиш – от так за кордоном цінують працю своїх вчених.
Розширюється наша співпраця з викладачами НУБІП. У розділі КРС додано декілька праць кафедри технологій виробництва молока та м’яса за редакцією професора, доктора наук Костенко В.І. Представлено підручник, практикум й посібники з годівлі тварин. Також звертаємо вашу увагу на нові книги завідуючої кафедри Рослинництва НУБІП проф. Каленської С.М. «Рослинництво з основами кормовиробництва» й «Біологія та екологія сільськогосподарських рослин».
Розділ «Садівництво» поповнився одразу декількома книгами, в основному співробітників Українського інституту садівництва. Досить цікавою виглядає книга «Біологічні основи формування та обрізування плодових дерев і ягідних кущів», окремі праці по яблуням, груші в Україні, іншим культурам. Г.М. Сатіна розкриває у посібнику наукові основи та складові галузевої програми розвитку горіхівництва в Україні.
Нова перекладена з німецької робота «Двухшнековые сонаправленные экструдеры. Основы, технология, применение» доповнює й без того широкий асортимент технічної літератури з виробництва та переробки полімерів і пластмас. Справжнім настільним посібником може стати для спеціалістів довідник «Добавки к полимерам. Цвайфель Х.», вперше виданий російською.
Запрошуємо усіх зацікавлених до співпраці!