шапка сайта

Новини

Медична література

Новий великий розділ каталогу "ПрофКнига" - Медична література. Представлено книги з онкології, ендокринології, анатомії та інших дисциплін. Ексклюзивно пропонуємо літературу Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України, видавництв "Медицина", "Нова Книга", "Геотар", "Практична медицина" та інших. Розділ щоденно поповнюється новими категоріями та десятками книжок, у планах - найбільший асортимент професійної медичної літератури в Україні.

Новинки та досягнення AGROEXPO-2017

AGROEXPO в цьому році пройшла з небувалим розмахом на рекордній для країни площі близько 120 тис. м2.
Кожен день виставки супроводжувався великою діловою програмою. Проводилися форуми, конференції, семінари та дискусії.
Традиційною родзинкою виставки була можливість побачити новинки сільгосптехніки в роботі в полі та на спецполігоні. В цьому році було показано близько 50 агрегатів відомих брендів.

Профкнига на Форумі Видавців

Форум Видавців у Львові традиційно тривав 5 днів. ПрофКнига брала участь вперше, і для нас це виявився справжній марафон.
Натхнені масштабом заходу ми вибрали з нашого каталогу близько трьох сотень найменувань з Харчової промисловості, Сільського господарства, Будівництва і Автотранспорту. Запакували все це добро і вирушили підкорювати Львів.
Забігаючи наперед, скажу, що Місто Лева нам не підкорилося – книг продали дуже мало. Але ми не засмутилися, а взяли до уваги всі свої недоліки і в наступному році повторимо спробу.

Кращі книги з ветеринарії і сільського господарства

Вересень виявився найгарячішим місяцем в році. ПрофКнига побувала з виставками в 6 містах України. І про кожну з них ми розповімо окремо.
У Дніпрі в Інстітуті біотехнології та здоров'я тварин, який є структурним підрозділом Дніпропетровського державного аграрно-економічного універсітета, ми представили нашу добірку книг з ветеринарії і сільського господарства. На виставку-презентацію завітали не лише викладачі, а й студенти. Для нас це приємне відкриття, так як найчастіше молодь проходить повз книжкових стендів.
Зараз із сотні виставкових експонатів ми вибрали 10 найбільш популярних:

Міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO

У самому центрі України, славному місті Кропивницькому, цієї осені відбудеться міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO 2017.

Про виставку:
AGROEXPO називають однією з наймасштабніших і це недаремно. Територія виставки в 100 000 м² дозволяє всім бажаючим продемонструвати повну колекцію продукції для АПК. Так, наприклад, в минулому році у виставці взяли участь майже 470 профільних компаній з різних країн. Унікальна особливість заходу в тому, що відвідувачі можуть бачити і оцінювати роботу спецтехніки в польових умовах, на спеціально підготовлених майданчиках.