шапка сайта

Новини

Перелік пестицидів 2018

Вийшов новий Перелік пестицидів на 2018 рік. Підготовлено редакцією журналу «Пропозиція» разом зі спеціалістами Департаменту екологічної безпеки Міністерства екології та природних ресурсів України. Перелік регламентує застосування всіх засобів захисту рослин на території України. У повнокольоровому виданні у зручній до використання формі вміщено ексклюзивну інформацію про всі пестициди та агрохімікати, занесені до Державного реєстру станом на 01.05.2018 р.
Кількість препаратів - 2769

Приємна новина для аграріїв

Представляємо вам тлумачний словник термінів із землеробства.
У книзі в алфавітному порядку наведено тлумачення понад 1400 спеціальних термінів, що вживаються у навчальній, науковій та виробничій літературі з питань землеробства. Тлумачний словник містить також переліки умовних позначень, одиниць вимірювання, скорочень та українсько-російсько-англійський словник термінів.
Розраховано на студентів, аспірантів і викладачів агробіологічних спеціальностей вищих навчальних закладів освіти, наукових працівників, керівників та спеціалістів агропромислового комплексу України.

Медична література

Новий великий розділ каталогу "ПрофКнига" - Медична література. Представлено книги з онкології, ендокринології, анатомії та інших дисциплін. Ексклюзивно пропонуємо літературу Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України, видавництв "Медицина", "Нова Книга", "Геотар", "Практична медицина" та інших. Розділ щоденно поповнюється новими категоріями та десятками книжок, у планах - найбільший асортимент професійної медичної літератури в Україні.

Новинки та досягнення AGROEXPO-2017

AGROEXPO в цьому році пройшла з небувалим розмахом на рекордній для країни площі близько 120 тис. м2.
Кожен день виставки супроводжувався великою діловою програмою. Проводилися форуми, конференції, семінари та дискусії.
Традиційною родзинкою виставки була можливість побачити новинки сільгосптехніки в роботі в полі та на спецполігоні. В цьому році було показано близько 50 агрегатів відомих брендів.

Профкнига на Форумі Видавців

Форум Видавців у Львові традиційно тривав 5 днів. ПрофКнига брала участь вперше, і для нас це виявився справжній марафон.
Натхнені масштабом заходу ми вибрали з нашого каталогу близько трьох сотень найменувань з Харчової промисловості, Сільського господарства, Будівництва і Автотранспорту. Запакували все це добро і вирушили підкорювати Львів.
Забігаючи наперед, скажу, що Місто Лева нам не підкорилося – книг продали дуже мало. Але ми не засмутилися, а взяли до уваги всі свої недоліки і в наступному році повторимо спробу.