шапка сайта

Новини

Міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO

У самому центрі України, славному місті Кропивницькому, цієї осені відбудеться міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO 2017.

Про виставку:
AGROEXPO називають однією з наймасштабніших і це недаремно. Територія виставки в 100 000 м² дозволяє всім бажаючим продемонструвати повну колекцію продукції для АПК. Так, наприклад, в минулому році у виставці взяли участь майже 470 профільних компаній з різних країн. Унікальна особливість заходу в тому, що відвідувачі можуть бачити і оцінювати роботу спецтехніки в польових умовах, на спеціально підготовлених майданчиках.

Виставка Fresh Business Expo 2017

Fresh Business Expo – провідна торговельна подія для постачальників всієї галузі плодоовочівництва. Міжнародна спеціалізована виставка, присвячена технологіям вирощування, обробки, зберігання, переробки та маркетингу плодоовочевої продукції України та СНД. Виставка Fresh Business Expo єднає ваш бізнес із плодоовочевою галуззю України та є міжнародною платформою для розвитку цих зв’язків в Україні.
Тематичні напрямки виставки:
– Технології вирощування
– Тепличні технології та обладнання
– Зберігання, охолодження та консервування

Нові книги з металургії

Презентуємо сьогодні нові книги з металургії.
Інститут чорної металургії ім. З.І. Некрасова НАН України у Дніпрі - провідна наукова установа металургійного профілю в Україні. Незважаючи на певні труднощі, пов'язані з реорганізацією промисловості, Інститут, в основному, зберіг свій науковий потенціал й виконує фундаментальні й прикладні комплексні наукові дослідження з основних напрямів чорної металургії - доменного, сталеплавильного й прокатного (сортовий і листовий прокат) виробництв, металургійного обладнання й систем автоматизованого контролю й керування.

Розведення овець і кіз

Для пересічного українця, тим паче мешканця міста, розведення овець або кіз може здатися справою чудернацькою і абсолютно для нашої країни нетрадиційною. Проте попит на літературу з вівчарства та козівництва переконує нас в тому, що ці галузі тваринництва перебувають на піднесенні й деякою мірою тіснять традиційні свинарство, скотарство та птахівництво. Що ж ми можемо запропонувати нашим читачам?

Мова програмування C # 6.0

Вийшло нове видання книги «Язык программирования C# 6.0 и платформа .NET 4.6.»
Автори 7-го видання Ендрю Троелсен і Філіп Джепікс переглянули і переписали книгу з урахуванням сучасних змін специфікації мови C#. Також автори врахували останні досягнення платформи .NET Framework, чому і присвятили кілька нових глав.